ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

سفارشات بین 10 الی 15 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد پستی می شوند. زمان تحویل کالا پس از افزودن آن در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

انواع پرداخت سفارشات به چه شکل است؟

سفارشات تا سقف 300هزار تومان به صورت پرداخت در محل انجام می گیرد. به طوری که سفارش توسط شرکت پست برای مشتری ارسال شده و مبلغ سفارش در هنگام تحویل به مامور پست پرداخت می گردد. پرداخت سفارشات بیش از 300هزار تومان از طریق درگاه اینترنتی انجام می گیرد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال برای سفارشات بالای 150 هزار تومان رایگان و برای سایر سفارشات 8000 تومان است.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت اچ اند ام ایران به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://http://newtracking.post.irبازگرداندن کالا

فرصت عودت کالا

مشتریان عزیز اچ اند ام ایران قادر خواهند بود در صورتی که به هر دلیلی از کالای سفارش داده خود ناراضی بودند تا 3 روز بعد از تحویل سفارش آن را عودت نمایند .
در صورتی که به هر دلیلی از انتخاب خود پشیمان شده و تمایل به عودت کالا داشته باشید این امکان برای شما فراهم گردیده است.
در صورتی که کالای ارسال شده دارای ایراد بوده و یا از جهت رنگ و یا سایز با سفارش مطابقت نداشته باشد مبلغ سفارش به اضافه هزینه عودت کالا به مشتری مسترد می شود.
در صورتی که مشکلی در سفارش نبوده و صرفا عودت انجام می گیرد، هزینه عودت به عهده مشتری بوده و همچنین هزینه ارسال به انبار ترکیه (معادل 15% مبلغ هر آیتمی که عودت شده) از حساب مشتری کسر شده و مابه التفاوت به حساب واریز می گردد.
مشتریان عزیز پیش از ارسال به نکات زیر توجه داشته باشند:
ـ تمامی آیتم ها به استثناء کالاهایی که از نظر بهداشتی دارای اشکال هستند ـ نظیر کالاهایی مانند عطر و لباس های زیر ـ قابل عودت و تغییر سایز می باشند.
ـ دقت شود کالاهایی که بازگردانده می شود می بایست بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن و با همان شرایط اولیه و بدون تغییر در فرم لباس و اتیکت قیمت ارسال گردند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد پشتیبانی اچ اند ام ایران تماس بگیرید:
021-28422445

چگونه می توانم وضعیت کالای بازگشتی خودرا پیگیری نمایم؟

پس از تحویل کالا به پست با واحد خدمات مشتریان اچ اند ام ایران تماس بگیرید.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

- اگر ایراد، وجود مغایرت رنگ و سایز یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش اچ اند ام ایران برسد، کلیه هزینه‌های عودت به عهده اچ اند ام ایران بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان اچ اند ام ایران، هزینه عودت و ارسال به انبار ترکیه به عهده مشتری خواهد بود، که معادل 15% مبلغ آیتم عودت شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی 28422445-021 تماس بگیرید.
لازم به ذکر است علیرغم هزینه ای که عودت کالا برای اچ اند ام ایران دارد، شرکت هیچ گونه سودی از مشتری دریافت نکرده و تمام مبلغ دریافتی صرف ارسال کالا به ترکیه می گردد.تغییر سایز

آیا امکان تغییر سایز برای سفارشات موجود است؟

برای آسایش خیال و سهولت در انتخاب و خرید توسط مشتریان عزیز، امکان تغییر سایز تا 3 روز پس از دریافت سفارش در اچ اند ام ایران وجود دارد.

شرایط تغییر سایز

امکان تغییر سایز مشروط به موجود بودن سایز مورد نظر بوده و در صورت موجود نبودن سایز و تصمیم شما بر عودت کالا، سفارش همانند کالاهای عودتی محاسبه شده و مابه التفاوت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، مابه التفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ فاکتور شده در سفارش) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.